لاغری

لاغری

دستگاه اگزیمیا یک روش غیر تهاجمی لاغری برای نواحی مختلف بدن است. با استفاده از این دستگاه علاوه بر لاغری موضعی خدمات فرم دهی، سفت سازی، رفع معلولیت و لیفت شکم های افتاده نیز انجام می گیرد. دستگاه اگزیمیا دارای تاییده FDA آمریکاه بوده و هیچگونه درد و عوارضی به همراه ندارد.

فهرست مطالب

اگزیمیا (لاغری موضعی) چیست؟

دستگاه اگزیمیا یکی از جدیدترین روش های لاغری می باشد. این دستگاه از فناوری های میکرودرم، لیفتینگ، لیزر پوریشن( کاهش حجم سلول های چربی، و همچنین رادیو پوریشن بهره می برد تا عمل رفع معلولیت، لاغری و سفت سازی نواحی مورد نظر را انجام دهد.

هدف از لاغری با دستگاه اگزیمیا رفع معلولیت، فرم دهی و کاهش رسوبات چربی اضافی، جوانسازی پوست و سفت سازی نواحی مورد نظر و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست است. همچنین این دستگاه باعث اکسیژن رسانی به نواحی مورد نظر شده که باعث لاغری موضعی می گردد.

در این روش از ترکیبی از روش های لیزر برای لاغری، امواج رادیویی و امواج فراصوت، اقدام به شکستن مولکول های چربی متراکم نموده و سپس با افزایش جریان خون در نواحی مورد نظر جذب و دفع چربی های آزاد شده تسریع می شود. به یاد داشته باشید که این روش، روش قطعی برای لاغری نبوده و شما طی جلسات لاغری موضعی بایستی موارد خاصی را رعایت نموده، تا بهترین نتیجه ممکن حاصل شود. از مصرف سیگار الکل خودداری نموده، تحریک خود و همچنین مصرف مایعات را افزایش دهید تا جذب و فع چربی های آزاد شده توسط بدن بهتر انجام گیرد.

موارد منع استفاده از لاغری موضعی اگزیمیا:

 • دیابت، موارد قند خون و چربی خون کنترل نشده 
 • دوران بارداری و شیردهی
 • 7 ماه پس از زایمان
 • افرادی که جراحی نموده و یا از دیگر روش های لاغری استفاده کرده اند، حتما با پزشک مشورت کنند.

 

کاربردهای لاغری موضعی

اگزیمیا یا همان لاغری موضعی همانطور که از نام آن پیداست جهت دفع چربی های متراکم و لاغری موضعی در نواحی مختلف بدن است.لاغری موضعی می تواند به عنوان یک عمل زیبایی و یا تناسب اندام صورت. برای این عمل پیش از شروع کار نیاز است تا با پزشک مشورت نموده تا نواحی و شرایط لاغری و دفع چربی به طور دقیق مشخص شوند. لاغری موضعی اگزیمیا را می توان در تمامی نواحی بدن انجام داد. مهمترین نکته در مورد این روش غیرتهاجمی بودن آن است که از روش جراحی استفاده نمی شود.

لاغری موضعی را می توان طی 6 یا 7 جلسه و با فاصله 2 تا 3 روز، و در طول دو هفته انجام داد. البته تعداد جلسات لاغری موضعی بستگی به درخواست اولیه مراجعین داشته و مدت و فاصله جلسات با تشخیص پزشک تعیین می شود. کاربردهای لاغری موضعی(اگزیمیا) در همدان و مطب دکتر بابک سمواتیان:

 1. تناسب اندام
 2. حذف چربی شکم
 3. حذف چربی پهلو
 4. حذف چربی باسن
 5. حذف چربی ران
 6. حذف چربی بازو
 7. حذف چربی سوتین لاین

 

نکات پس از لاغری موضعی

زمانی که از دستگاه اگزیمیا استفاده می نماید از مصرف دخانیات و الکل خودداری فرمایید. همچنین از مصرف فست فود، سس، نوشابه و غذاهای پرکالری اجتناب نمایید. این روش بدون عوارض جانبی بوده و ممکن است به صورت موضعی دچار خارش، تورم، کبودی و یا درد خفیف شوید که با مصرف داروهای تجویز شده توسط پزشک به راحتی قابل کنترل است.

همه افراد بالای ۱۸ سال می توانند از خدمات دستگاه اگزیمیا استفاده نمایند.

لازم به ذکر است که کاربرد دستگاه اگزیمیا کاهش سایز است و نه لاغری. مدت زمان این خدمات حدودا یک ساعت می باشد.

پس از استفاده از دستگاه اگزیمیا حداقل ۱۵ دقیقه نواحی مورد عمل را ماساژ دهید. سپس روزانه حداقل ۳۰ دقیقه پیاده روی آهسته داشته و از رژیم مخصوص لاغری استفاده نمایید.

تقریبا همه روش های لاغری دنیا با عدم رعایت اصول صحیح تغذیه و پرخوری اثرات خود را از دست خواهند داد. با استفاده از دستگاه اگزیمیا توده های چربی ریشه دار از بین می رود، بنابراین اگر ورزش سبک روزانه و عادات سالم غذایی خود را رعایت بفرمایید، امکان افزایش سایز کمتر و کمتر خواهد شد.

مجموعه دکتر بابک سمواتیان در جهت ارایه هر چه بهتر خدمات با کیفیت به مراجعین محترم، با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی و تکیه بر تخصص پرسنل خود، خدمات لاغری موضعی را در شهر همدان ارایه می نماید.

تماس تلفنی

برای دریافت نوبت و یا مشاوره تلفنی می توانید در ساعات کاری تماس حاصل فرمایید.

فرم دریافت نوبت و مشاوره

جهت ارتباط سریعتر با ما در ساعات غیر کاری، فرم زیر را تکمیل و ارسال فرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.