لیزر

لیزر موهای زائد امروزه موثرترین و پرکاربردترین روش دفع دایمی موهای زائد می باشد. مجموعه دکتر سمواتیان از دستگاه لیزر الکساندرایت نابلین بهره گرفته که علاوه بر قدرت زیاد دستگاه دارای سیستم کولینگ موثر بوده که باعث می شود خدمات با درد بسیار ناچیزی انجام گیرد. همچنین برای رعایت بهداشت پوستی نیز برای مراجعین محترم از سری های مخصوص همان شخص استفاده می شود.

فهرست مطالب

لیزر موهای زاید همدان

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد امروزه به پرکاربردترین روش جهت حذف دایمی موهای زاید در نواحی مختلف بدن تبدیل شده است. اشعه لیزر با تحت تاثیر قرار دادن پیازچه و ریشه مو باعث حذف دایمی مو و عدم رویش مجدد آن می شود. از لیزر برای حذف دایمی مو و در کل نواحی بدن می توان استفاده نمود. تعداد جلسات لیزر به نواحی مورد نظر لیزر مو، شرایط بدنی فرد و همچنین به جنس و حجم موهای فرد بستگی دارد. تعداد جلسات لیزر معمولا پس از مشاوره با پزشک و تکنسین متخصص تعیین می شود. معمولا یک هفته پس از انجام اولین جلسه لیزر تاثیرات آن کم کم آشکار می شود. مطب دکتر سمواتیان برای ارایه خدمات لیزر در همدان از دستگاه لیزر موی الکساندرایت نابلین استفاده می نماید که علاوه بر قدرت و تاثیر زیاد، نیاز به استفاده از ژل نداشته و درد کمتری نیز دارد. در مواردی نیز با دسنگاه لیزر می توان عمل روشن سازی پوست در نواحی بیکینی را نیز انجام داد. اشعه لیزر با اثرگذاری بر لایه های پوستی باعث دفع رنگ دانه های پوست و روشن شدن پوست نیز می شوند.

خدمات لیزر موهای زاید مطب دکتر بابک سمواتیان، برا کل بدن و یا نواحی مخصوصی از بدن قابل ارایه است. لیزر موهای زائد صورت، دست و پا، و لیزر موهای بیکینی معمولا بیشترین نیاز مراجعین برای حذف دایمی موهای زاید بدن است. هزینه لیزر مو با توجه به نواحی مورد نظر لیزر تعیین می شود. درخواست خدمات لیزر برای کل بدن و یا نواحی خاصی از بدن قابل سفارش است.

قیمت لیزر موهای زائد بدن

قیمت لیزر موهای زاید برای کل بدن، و یا نواحی خاص، با توجه به شرایط هر فرد ممکن است کمی تغییر کند. بعنوان مثال هزینه لیزر موهای زائد کل بدن خانم ها و لیزر موهای زاید کل بدن آقایان با هم متفاوت بوده و شرایط مختلفی نیز دارند. هزینه لیزر موهای زاید بدن برای نواحی مختلف بدن پس از دریافت مشاوره تعیین می گردد. برای اطلاع از قیمت لیزر موهای زائد، می توانید با همکاران ما تماس بگیرید، و یا با ارسال پیام درخواست خود را ثبت نموده تا در اولین فرص با شما تماس بگیریم.

دستگاه لیزر الکساندرایت نابلین

دستگاه لیزر الکساندرایت نابلین، یکی از پیشرفته ترین دستگاه های لیزر درمانی در دنیاست. این دستگاه به دلیل دارا بودن کیفیت و قدرت بالا، عملکرد بسیار خوبی در رفع دایمی موهای زاید دارد. همچنین این دستگاه با استفاده از تجهیزات جانبی خود، می تواند خدمات لیزر درمانی مانند رفع گرفتی عروق و روشن سازی نواحی تیره بدن را نیز به خوبی انجام دهد.

کاربرد دستگاه لیزر الکس نایبلین

  • لیزر موهای زائد
  • روشن سازی پوست
  • رفع ضایعات پوستی و عروقی
  • رفع ضایعات پیگانته(انواع خال)

مزیت دستگاه الکس نابلین

دارا بودن دو پالس مختلف ۷۵۵(مخصوص پوست روشن) و ۱۰۶۴(مخصوص پوست تیره) باعث می شود تا قابلیت ساپورت ان دی یاگ لیزر برای پوست های تیره و حتی پوست های آفتاب گرفته و سولار شده مناسب باشد. لیزر الکس نابلین با هدف قرار دادن ملانین پوست در فولیکول باعث کاهش طولانی مدت یا همیشگی موها در انواع تیپ موها شود. مهمترین مزیت این دستگاه بی درد بودن آن است. این دستگاه بدون استفاده از ژل و با سری مخصوص مراجع محترم به کار گرفته می شود.

انجام لیزر موهای زاید

مراجعین پس از تنظیم وقت قبلی، توسط تکنسین متخصص و یا پزشک مشاوره های لازم را دریافت نموده در صورت دارا بودن شرایط مناسب اقدام به دریافت خدمات لیزر می کنند. با توجه به سابقه انجام لیزر، نوع پوست و موهای بدن تعداد جلسات لیزر متفاوت خواهد بود.

افرادی که هیچگونه سابقه لیزر ندارند به ۷ جلسه لیزر به صورت ماهیانه نیاز خواهند داشت. سپس با فاصله های ۴۰، ۵۰ و ۶۰ روز جلسات لیزر تکرار خواهند شد. پس از این مرحله جلسات یادآور به صورت ۳، ۶ و ۹ ماهه تکرار خواهند شد. در نهایت سالیانه یکبار جلسه شارژ انجام خواهد شد. باید توجه داشته باشید که برای دستیابی به حالت ایده آل و حداکثر زیبایی به همه این جلسات نیاز خواهید داشت. در صورتی که افراد مشکلاتی از قبیل تیروئید، تخمدان پلی کیستیک و یا انواع مشکلات هورمونی نداشته باشند، با انجام ۷ جلسه لیزر بیش از ۸۵ درصد موهای زاید ازبین رفته و موهای باقی مانده نیز به صورت پراکنده و کرکی خواهند بود.

مزیت دستگاه لیزر الکس نابلین نسبت به دیگر دستگاه ها،‌ عدم وجود درد، پوست پس از خدمات نرم و لطیف بوده و به شیوهای متعدد نیازی ندارید.

بهترین مرکز لیزر موهای زائد همدان

لیزر موهای زائد یکی از پرطرفدارترین خدمات زیبایی درمانی در همدان است. باید توجه داشت که نتیجه لیزر مو، برای هر فردی با توجه به شرایط بدنی ممکن است متغیر باشد. دستگاه لیزر الکساندرایت مورد استفاده در مطب دکتر سمواتیان، برای طیف وسیعی از افراد که پوستی تیره دارند نیز قابل استفاده است و نتایج خوبی به جا می گذارد. یکی دیگر از موارد مهم برای کیفیت لیزر مشورت با پزشک و تکنسین متخصص است، همانطور که گفته شد شرایط لیزر برای هر فرد ممکن است متغییر باشد. بنابراین برای بهترین نتیجه لیزر موهای زائد، علاوه بر دستگاه مورد استفاده، نظارت پزشک و تکنسین متخصص اهمیت زیادی دارد.

مطب دکتر بابک سمواتیان پیش از شروع جلسات درمانی لیزر مو، اقدام به ارایه مشاوره و بررسی شرایط فرد نموده، و این بررسی توسط پزشک انجام می شود. در نتیجه کیفیت لیزر و میزان موهای زائد حذف شده در بیشترین حالت قرار می گیرند. همچنین با توجه به شرایط پوستی هر فرد می توان با  استفاده از رابط های مختلف لیزر، عمل روشن سازی پوست و شفاف سازی پوست با لیزر در نواحی مثل بیکینی را انجام داد. 

مطب دکتر بابک سمواتیان با استفاده از بهترین دستگاه لیزر موجود برای حذف دایمی موهای زائد، به یکی از بهترین مراکز درمانی زیبایی لیزر مو در همدان تبدیل شده است.. در این روش از ژل استفاده نمیشود و عمل لیزر درد خیلی کمی دارد.  همچنین با مشورت پزشک نتیجه لیزر موهای زاید بسیار رضایت بخش خواهند بود.

لیزر موهای زاید در همدان

سوالات متداول

 

آیا لیزر موهای زاید درد دارد؟

درد لیزر بستگی به آستانه  تحمل درد هر فرد متفاوت است اما با توجه به کولینگ قوی دستگاه این درد خیلی کمتر خواهد بود.

در صورتی که به توصیه های قبل و بعد از لیزر به طور کامل عمل نگردد، عارضه خاصی رخ نخواهد داد. عوارضی مانند احساس درد خفیف یا سوزش، قرمزی و تورم در برخی موارد نادر رخ می دهد که جای نگرانی نداشته و رفع خواهد شد.

خیر، عمق نفوذ اشعه لیزر حداکثر سه میلیمتر است تا به ریشه مو برسد و به هیچ عنوان به غدد لنفاوی نزدیک نمی شود.

افرادی که دارای بیماری های پوستی فعال مثل اگزما، زگیل، جوش فعال، ویتیلیگو(برص)، هرپس(تبخال) همچنین زنان باردار و شیرده نمی توانند لیزر موهای زاید استفاده نمایند.

بعد از حدود ۲ هفته موها شروع به ریزش کرده که شیو انجام شده و در هفته سوم نتیجه کاملا مشهود است.

تا ۲ ماه قبل از لیزر از داروهای لایه بردار استفاده نکنیم، ۲۴ ساعت قبل از عمل شیو با ژیلت انجام شود، تا ۳ ماه پیش از لیزر از برنزه کردن با آفتاب و سولاریوم خودداری شود. همچنین در صورت استفاده از هر نوع دارویی حتما با پزشک و یا تکنسین مشورت نمایید.

تماس تلفنی

برای دریافت نوبت و یا مشاوره تلفنی می توانید در ساعات کاری تماس حاصل فرمایید.

فرم دریافت نوبت و مشاوره

جهت ارتباط سریعتر با ما در ساعات غیر کاری، فرم زیر را تکمیل و ارسال فرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.