مزوژل

مزوژل یکی از روش جدید و موثر در زمینه زیبایی است که علاوه بر نداشتن عوارض جانبی، به سلامت و جوانسازی پوست به صورت طبیعی کمک می کند. اساس کار این روش وارد کردن مواد فعال بیولوژیکی(مثل ویتامین و مواد ریز مغذی) به لایه زیرین سطح پوست است که باعث تقویت و جوانی پوست می شود. مجموعه دکتر بابک سمواتیان خدمات مزوژول را به عنوان یکی از بهترین روش های زیبایی روز دنیا با مواد با کیفیت و توسط پزشک برای مراجعین محترم ارایه می نماید.

فهرست مطالب

مزوژل چیست؟

مزوژل یا مزوتراپی روشی برای جوانسازی و زیبایی پوست بوده که به دلیل غیرتهاجمی بودن و نتایج چشمگیر طرفداران زیادی دارد. در این روش کمبودهای لایه پوستی با تزریق مواد مغذیی و ویتامین ها تامین شده و بصورت طبیعی به جوانسازی پوست کمک می کند. معمولا با افزایش سن، سرعت ترمیم پوست کند و یا متوقف می شود. تزریق مزوژل یا مزوتراپی روشی برای تقویت پوست تا جوانی و زیبایی را به شما بازگرداند. خدمات مزوژل برای همه سنین قابل استفاده بوده و محدودیت سنی ندارد. معمولا از سن 25 تا 30 سالگی می توان تزریق مزوژل را شروع نمود.

با سپاس از حسن توجه شما بازدیدکنندگان گرامی، مطالب سایت در دست بروزرسانی و تکمیل می باشند. به زودی مطالب کامل آموزشی در زمینه مزوژل و مزوتراپی، در دسترس شما عزیزان قرار خواهد گرفت. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه مزوژل و مزوتراپی و همچنین مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید.

با سپاس از صبر و شکیبایی شما.

تماس تلفنی

برای دریافت نوبت و یا مشاوره تلفنی می توانید در ساعات کاری تماس حاصل فرمایید.

فرم دریافت نوبت و مشاوره

جهت ارتباط سریعتر با ما در ساعات غیر کاری، فرم زیر را تکمیل و ارسال فرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.