CO2 فرکشنال

بسیای از افراد از کک و مک، لکه های پوستی و تیرگی پوست به خصوص در نواحی صورت، زانو، آرنج و … رنج می برند و به دنبال راهی برای درمان این موارد هستند. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری های نوین در حیطه زیبایی و پزشکی، دستگاهی به نام دستگاه CO2 فرکشنال برای درمان انواع لک و تیرگی پوست ساخته شده است. این دستگاه با مکانیزم خاص ویژه خود و توسط لیزر برای درمان انواع مختلف لک و تیرگی پوست به کار می رود. در این روش پوست شما به راحتی شفاف و زیبا می شود.

فهرست مطالب

CO2  فرکشنال چیست؟

CO2  فرکشنال یک روش نوین و بسیار تاثیر گذار برای درمان لک های پوستی، تیرگی پوست، ترک پوستی و همچنین برای جوانسازی پوست در نواحی مختلف بدن می باشد. این دستگاه توسط لیزر خاصی که دارد در چند جلسه مشکل شما را درمان کرده و پوستی روشن و جوان به شما هدیه می کند. این روش کاملا بدون عوارض می باشد و در تعداد جلسات کمتری نسبت به سایر روش ها لک و تیرگی پوست شما را برطرف می نماید.

مزایای CO2  فرکشنال

  • بدون جراحی و خونریزی
  • بدون نیاز به بیهوشی
  • طول درمان کمتر نسبت به سایز روش ها
  • بدون هیچگونه عوارض جانبی
  • درد کمتر نسبت به دیگر روش ها
  • هزینه کمتر
  • نداشتن محدودیت سنی

نحواه انجام CO2  فرکشنال

دستگاه CO2  فرکشنال توسط لیزر، ستون های تخریبی در پوست ایجاد می کند . عمل لایه برداری انجام می شود. پس از آن پوست حالت سوزن سوزن شده(نقطه های ایجاد شده به علت ستون های تخریبی) و در طول یک هفته شروع به پوسته ریزی می کنند. این پوسته ریزی به این علت است که لایه ای از پوست توسط لیزر CO2 فرکشنال تخریب شده و از بین می رود. سپس لایه ای جدید در پوست ساخته شده که جایگزین لایه قدیمی پوست و سلول های مرده پوست می گردد.

مراقبت های بعد از CO2  فرکشنال

تا ۲۴ ساعت به نواحی مورد عمل آب نزنید پس از آن شستشو مانعی ندارد.

طبق تجویز پزشک از پماد زینک اکساید استفاده نمایید.

حتما از کرم ضد آفتاب قوی استفاده کنید و از پوست خود در مقابل آفتاب مراقبت کنید.

تا حد امکان در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید.

از کرم ترمیم کننده مناسب پوست خود استفاده نمایید.

رعایت کامل روتین پوستی که توسط پزشک تجویز شده بسیار حایز اهمیت است.

سوالات متداول

 

دستگاه CO2 فرکشنال با درد همراه است؟

همه کارهای زیبایی مقداری با درد همراه هستند، اما با زدن بی حسی با پماد زایلاپی این درد قابل تحمل می شود. البته که آستانه تحمل در افراد نیز با یکدیگر متفاوت است. با اینحال درد این روش در مقایسه با دیگر روش ها بسیار کمتر می باشد.

میزان تاثیرگذاری این دستگاه به عوامل مختلفی بستگی دارد. مانند نوع و میزان لک یا تیرگی شما، نوع دستگاه و مهارت پزشک معالج و میزان رعایت نکات بعد از انجام عمل

تماس تلفنی

برای دریافت نوبت و یا مشاوره تلفنی می توانید در ساعات کاری تماس حاصل فرمایید.

فرم دریافت نوبت و مشاوره

جهت ارتباط سریعتر با ما در ساعات غیر کاری، فرم زیر را تکمیل و ارسال فرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.